Web dizajn a komplexný vývoj

Webový full servis

Webový full servis

Kvalitná webová prezentácia je dnes už samozrejmou súčasťou firemnej identity. Našich klientov hýčkame full servis službami. Pomôžeme s výberom vhodnej domény (niečo.sk), pripravíme webhosting na mieru a zriadime vám na doméne e-mail účty pre profesionálnu komunikáciu.

Premyslený web dizajn

Stratégia, ciele, web dizajn

Skôr než zamakáme na vašej internetovej stránke, portáli, či webovom projekte na mieru, ujasníme si s vami stratégiu a ciele, ktoré musí web napĺňať, aby nevisel online bezúčelne. Následne pokračujeme s web dizajnom a užívateľským rozhraním, ktoré tvoria základ skvelej web stránky.

Web dizajn založený na obsahu

Moderný web je založený na kvalitnom obsahu, ktorý tvoria autentické fotografie, obrázky a texty. Vytvoriť text pre web, ktorý je príťažlivý a obsahuje kľúčové slová pre vyhľadávače, je kumšt. Naši copywriteri sa starajú o to, aby bol pútavý a okupoval popredné priečky vo výsledkoch vyhľadávania.

Redakčný systém (CMS)

Prezentačná web stránka, či web na mieru - dnes už každý web potrebuje administračný systém (CMS). Podľa potreby volíme osvedčenú open source klasiku, alebo redakčný systém vytvorený na mieru pre váš projekt. Jednoduchosť a intuitívnosť sú vo všetkých prípadoch must-have.

Webové trendy a štandardy

Sledovať trendy sa oplatí. Dôslednosť a perfekcionizmus autorov sa prejaví v dodržiavaní medzinárodných W3C štandardov, validnom kóde, dobrej optimalizácii pre vyhľadávače, uplatňovaní technologických (HTML5, CSS3…) a web dizajnových (flat dizajn…) vychytávok.

(Po)záručný servis a podpora

Vytvorením a spustením webu sa všetko iba začína. Našim klientom preto poskytujeme kvalitný záručný aj pozáručný servis a support. Radíme, vylepšujeme, ladíme a cez webovú analytiku sledujeme pohyb užívateľov na vašom webe, lepšie ako vaša susedka okolie spoza záclony :)

Vytvorme spolu niečo skveléKontaktujte nás