All inclusive servis a podpora 24/7

Práca = zábava. Znie to ako klišé? Nemôžeme za to. Je to skôr diagnóza... Ale určite to nie je hendikep! :)

Web stránka

Vedeli ste, že až 80% prístupov na web je dnes z mobilných zariadení? Práve preto sú naše web stránky responzívne (podľa zamerania) a teda optimalizované pre komfortné používanie na mobilných zariadeniach. Radi kuchtíme aj microsites, portály a webové projekty na mieru.

Viac o tvorbe webu

E-shop

Odhalili sme tajomstvo skvelého eshopu! Je v ňom radosť nakupovať a administrovať ho je hračka. Náš internetový obchod je pekný, technologicky vyspelý, prehľadný, zodpovedá aktuálnym trendom e-commerce, je responzívny a teda prístupný pre mobilné zariadenia. Predstavujeme vám ecommerce systém Sweetcart!

Viac o tvorbe e-shopov

Tvorba loga, branding, firemná identita

K tvorbe názvu vašej značky, vášho logotypu a prvkov vašej firemnej identity pristupujeme s maximálnou vážnosťou. Uvedomujeme si totiž, že sa nimi budete prezentovať niekoľko rokov na dennej báze. Preto musia spĺňat tie najprísnejšie kritéria a byť jednoducho skvelé.

Viac o brandingu

Grafický, obalový a informačný dizajn

Pekné krivky máme radi. A majú ich radi aj vaši zákazníci. Už Aristoteles povedal, že obal predáva. Okej, nebol to on, ale je to tak a dobre to znie. Naše dizajny sa páčia. Máme dôkazy, že už zdvihli nejeden predaj. Nech sa páči, vstúpte do nášho grafického štúdia.

Viac o grafike

Odborná analýza a audit webu

Nejde to podľa vašich predstáv? Konverzií na vašom webe, či eshope je akosi málo a neviete kde môže byť problém? Prípadne nie ste s webom vôbec vyhľadateľní a iba horko-ťažko okupujete nelichotivú 35. stranu vo výsledkoch vyhľadávania? Vieme, čo s tým!

Viac o analýze webu

Marketingová komunikácia

Vytvorením pekného a funkčného webu sa to všetko len začína. Poradíme vám, ako vášmu projektu pripraviť raketový štart. Pomôžeme vám pripraviť jeho marketingovú komunikáciu, vybudovať projektu povedomie u cieľovej skupiny, poradíme vhodné kanály ako ho dostať do tých správnach očí a uší.

Viac o marketingu

V čom máme prsty

Každý projekt je iný. Pri všetkých sa však snažíme pripraviť pre jeho užívateľa čo najlepší zážitok. Ak sme vás navnadili, pozrite si celé portfólio.

Hráme fér

Baví nás robiť pekné a funkčné veci. Pravdepodobne aj preto sme si získali dôveru veľkých i menších, známych firiem aj začínajúcich startupov.

Pozrite sa, v čom máme prstyNaše portfólio