Váš projekt
v správnych rukách

Našou misiou je spraviť vás unikátnymi a zapamätateľnými v očiach vašich klientov.

Čo sme zač

Sme partička mladých kreatívcov, grafikov, kóderov a geekov, ktorých životným štýlom sa stala vizuálna komunikácia, web dizajn a programovanie. Zjedli sme všetky ich ingrediencie, aby sme pre vás mohli vytvárať skvelé veci. Začiatkom roku 2009 sme nášmu nadšeniu dali oficiálnu podobu a založili sme fastForward studio s cieľom posúvať našich klientov "rýchlo vpred".

Presvedčte sa sami

Prečo my

Našim teritóriom sú hlavne digitálne médiá, ale radi pre vás zaplávame aj do offline vôd. S nadšením sledujeme trendy a hľadáme priestor pre ich kreatívne uplatňovanie v praxi. Veci okolo nás napredujú raketovým tempom a ani vy by ste nemali byť výnimkou. Našou misiou je pomôcť vám rásť a spraviť vás unikátnymi a zapamätateľnými v očiach vašich klientov, či partnerov.

Dajme reč

Čo by ste o nás mali vedieť

Skôr než sa stretneme, mali by sme sa vám priznať. Ešte predtým však pridáme jednu vetičku, aby tento odstavec vyzeral dobre.

Horíme pre vec

Vytvorili sme talentovaný tím odborníkov zapálených pre vec. Sme kreatívni aj technicky zameraní, náš cieľ je však spoločný. Byť spoľahlivým partnerom a vytvárať skvelé veci.

Sme (s)killeri

Pracujeme na sebe a sme namakaní. Zaujímajú nás trendy v digitálnom svete. Sme hladní po nových poznatkoch a informáciách, ktoré premietame do projektov, aby boli výnimočné.

Sme málo opálení

Ak je to potrebné, vieme na projektoch našich klientov makať dlhé hodiny. Snažíme sa byť maximálne flexibilní. Vďaka tomu nám v lete často chýba dokonalé opálenie Miča Bjukenena :)

Dobrá stratégia nad zlato

Príprava je rovnako dôležitá ako samotná realizácia. Práve preto nič nenechávame na náhodu a pred čím sa pustíme do práce, budete vedieť aké prostriedky a taktiky použijeme na úspešné dosiahnutie nášho spoločného cieľa.

1. SME SAMÉ UCHO

Horíme zvedavosťou. Chceme sa zoznámiť s vašou značkou a pochopiť čomu sa venujete. Vypočujeme si vašu ideu, požiadavky, zámery. Zaujíma nás, čo chcete svojim projektom dosiahnuť, aké sú vaše ciele v digitálnom (aj analógovom) prostredí. Pomôžeme vám pochopiť aké sú vaše možnosti napredovať v neustále sa meniacom svete digitálnych technológií. Posnažíme sa, aby ste sa v celom procese ľahko zorientovali a možno sa aj zabavíme.

RADI VYMÝŠĽAME

Informácie získané na prvom rande pozorne zanalyzujeme. Zohľadníme vaše požiadavky, ciele a možné cesty k nim. Všetko naplánujeme. Využívame naše poznatky o trendoch, technológiách, užívateľských rozhraniach (usability), zapájame do hry emocionálny dizajn, psychológiu a nástroje online marketingu. Navrhneme riešenia, vďaka ktorým nielen zasiahnete svoj cieľ ale ideálne vyvoláte u cieľovky aj pozitívnu emóciu spojenú s vašou značkou.

Dáme reč

Nami navrhnuté riešenia a stratégiu spolu prekonzultujeme. Chceme totiž, aby ste sa stali integrálnou súčasťou celého procesu, aby ste porozumeli pojmom a súvislostiam. Skrátka, aby ste boli v obraze. Vedieme otvorenú a úprimnú diskusiu, ktorá smeruje k vytvoreniu ideálneho riešenia, korešpondujúceho s vašimi zámermi. Všetci sú happy :)

VYHRNIEME RUKÁVY

Dohodli sme sa a teraz je konečne čas vyhrnúť si rukávy a makať. Nejdeme na to živelne, ale využívame štrukturovaný proces, kde sa cez povinnú administratívu (niekto raz povedal, že dobré zmluvy robia dobrých priateľov, tak mu veríme), vytvorenie špecifikácie diela, wireframy, návrh dizajnu, dostávame k programovaniu, testovaniu až k finalizácii, pričom vy máte vždy prehľad o tom, čo sa práve deje a že stíhame dohodnuté deadlines :)

Launč

Projekt je hotový, chrumkavý, zostáva ho už len spustiť, sadnúť si na kávičku a čakať. Veď je pekný, všetko funguje ako má, úspech sa určite dostaví. Kiežby to stačilo. Vytvorením webu sa totiž všetko len začína. Poradíme vám ako skvelý webový projekt správne vypustiť do sveta. Pripravíme jeho marketingovú komunikáciu, vybudujeme projektu povedomie u cieľovej skupiny, poradíme vhodné kanály ako ho dostať do tých správnach očí a uší. A samozrejme, radi ho s vami budeme ďalej ladiť a vylepšovať.

Viac o našej digitálnej alchýmiiČo to vlastne robíme